
W sobotę 24 września nad szydłowskim stawem na dobre "Pożegnaliśmy Lato"


Jak co roku imprezę rozpoczął IV Turniej Siatkówki o Puchar Przewodniczącej Komisji Oświaty i spraw Społecznych, do którego zgłosiło się 8 drużyn:

"Sołectwo Szydłowo"

"Nowy Dwór"

"Nasze Dolaszewo I"

"Nasze Dolaszewo II"

"Stara Gwardia Nowego Dworu"

"Wspólni Różewo"

"Prosto z Pola"

"Wielkopolska Grupa Ubezpieczeniowa"
Trzeba przyznać, że poziom tegorocznych rozgrywek odbył się na bardzo wysokim poziomie

Po bardzo wyrównanej walce na podium stanęły następujące drużyny:

"Wielkopolska Grupa Ubezpieczeniowa"

"Stara Gwardia Nowego Dworu"

"Wspólni Różewo"
Najlepszym zawodnikiem turnieju został pan Bogdan Lewandowski

, a sędzią turnieju był pan Sławomir Świderski.
Dziękujemy, że byliście z nami.
Do zobaczenia za rok !
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!