Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
pochmurno
2°C

Fryderyk dla płyty Czesława Mozila!

Ocena 0/5

Płyta artysty Czesław Śpiewa "Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości" zdobyła Fryderyka w kategorii" Album Roku Muzyka Dziecięca". Jeden z utworów był tworzony w naszym CUK. Uczestniczyły w tym przedsięwzięciu dzieci i młodzież naszej Gmina Szydłowo. Mówiąc, że jesteśmy szczęśliwi to tak jakby nic nie powiedzieć.

Jeszcze raz gratulujemy młodym artystom z naszej gminy, którzy wzięli udział w nagraniu utworu "Czytać to warto" wspólnie z Czesław Śpiewa.   
Ogromne brawa dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego projektu muzycznego. Ponownie przedstawiamy każdego z nich:
- Oriana Olszewska
- Oksana Olszewska
- Rozalia Łesyk
- Matylda Jodda
- Tymoteusz Wróbel
- Franciszek Łojek
- Aleksandra Łojek
- Ula Ciesielska
- Lena Wojdyła
- Anastazja Łesyk
- Nel Fiołka
- Wioletta Wiesiołek
- Laura Guzik
- Zuzanna Kubacka
- Natasza Mikuś
- Julia Braksator
- Hanna Stawińska
 

Tak wspaniały projekt nie mógłby się udać bez ogromnego wsparcia i zaangażowania naszych sponsorów. Jeszcze raz z serca serdecznie dziękujemy:    
 KM Import Kożuchowski-Marciniak Sp.J.
 Gospodarstwo Rolne Leśniewski Przemysław
 Skup Złomu FHU "ZDZIŚ"
 Adam Olszewski
 Paweł Kądziela
 Piotr Drożdż
 Katarzyna Miernowska
 Krzysztof Urbanowicz
 Elżbieta Kliber
 Sebastian Trzeciak
 Mieczysław Dubowy.

434069618_818715196957685_9117692193320281166_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.