Centrum Upowszechniania Kultury Gmina Szydłowo

Koncert kolęd i pastorałek "Cicha noc"

Ocena 0/5
9 stycznia w Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie odbył się koncert Kolęd i Pastorałek "Cicha Noc", podczas którego wystąpiły trzy chóry.
 Mieliśmy przyjemność posłuchać chóru "Di Ortica" z Szydłowa oraz chóru "Halka" z Piły, które są prowadzone przez pana Przemysława Wojnarowskiego, a także chóru "Cantores" z Człopy, którym dyryguje pan Łukasz Bagrowski. Wszystkie chóry zrzeszone są w Polskim Związku Chórów i Orkiestr oddział Nadnotecki w Pile, którego prezesem jest pani Estera Serówka.
 Na zakończenie każdy chór otrzymał od pani prezes pamiątkową statuetkę i podziękowanie za udział w koncercie.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności