Centrum Upowszechniania Kultury Gmina Szydłowo

Prelekcje p. Małgorzaty Starosty

Ocena 0/5

Pani Małgorzata Starosta prowadziła prelekcje pt. " Kobiety Niepodległości- Strażniczki Polskości". Opowiadała o kobietach, które w sposób szczególny przyczyniły się do budowania historii Polski.
  Pierwsza prelekcja odbyła się 11 listopada w Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie i rozpoczęła cykl spotkań. Pani Małgorzata gościła jeszcze w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance  oraz w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej w Skrzatuszu.
 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności