Centrum Upowszechniania Kultury Gmina Szydłowo

Rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny pt. "Mój wspaniały EKO MIŚ"

Ocena 0/5

 Rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny pn. "Mój wspaniały EKO MIŚ"     
Przedstawiamy naszych wspaniałych uczestników 
 Kategoria 3- 4 lata
  Zuzanna Sznajder
  Izabela Stanisławska laureatka
  Wiktoria Budner laureatka
 Kategoria 5-6 lat
  Natalia Buda
  Agnieszka Stanisławska
  Nadia Stolarska laureatka
  Gabriela Kułaga laureatka
  Antoni Jarczyński laureat
Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !  
#DzieńPluszowegoMisia

Galeria zdjęć

316419598_500841935411681_6867753300112924179_n 316541173_500841718745036_2589090125747043859_n 316550272_500841785411696_3734799055816772404_n 316672691_500841858745022_5764739993476975133_n 316676049_500841912078350_2074628641417944805_n 317078018_500841752078366_6161772763018150177_n 317078658_500841818745026_1980169713331540677_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności